Wrocław to miasto skrywające wiele tajemnic oraz interesujących punktów, o których turyści czy nawet mieszkańcy mogą na co dzień nie wiedzieć. W najbliższą niedzielę, 4 listopada, wszyscy ciekawi miasta będą mieli okazję poznać 12 interesujących miejsc na Starym Mieście.

Wrocław w 12 krokach to nie tylko wycieczka po mieście, ale i także gra terenowa. Uczestnicy prowadzeni przez przewodnika odwiedzą i poznają najciekawsze, najważniejsze oraz niespodziewane i zaskakujące miejsca we Wrocławiu. Organizatorzy przygotowali również zagadki oraz zadania dla całej grupy. W spotkaniu udział mogą wziąć turyści ciekawi stolicy Dolnego Śląska, jak i również mieszkańcy, którzy w miły sposób chcą spędzić niedzielne popołudnie.

Aby wziąć udział w spacerze należy zapisać się przez stronę internetową
https://hello-poland.com.pl/produkt/wroclaw-w-12-krokach-25-11-2018/. Cena biletu to 35 złotych od osoby (dzieci do lat 3 bezpłatnie). Zapisy potrwają do 4 listopada do 9:00. Spotkanie rozpoczyna się o 12 pod wrocławskim ratuszem i potrwa około półtora godziny.
Zainteresowani, którym nie uda się wziąć udziału w najbliższym zwiedzaniu będą mieli okazję zapisać się na kolejne, które odbędzie się 25 listopada.


Tekst: Hanna Galik
Zdjęcie: pixabay.com