Już w dniach 25 – 26 listopada w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego odbędzie się VIII edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych – Wrocław Games Fest 2017.
Nie macie pomysłu na najbliższy weekend? VII edycja Wrocław Games Fest do świetny sposób spędzenia wolnego czasu dla ludzi w każdym wieku. To największe tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku i dowód na to, że gry planszowe to nie tylko hobby. To również możliwość spotkania ciekawych ludzi i poćwiczenia swoich umiejętności.

Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych rozpocznie się w sobotę, 25 listopada o godzinie 10.00 w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego i trwa dwa dni.  Będziecie mogli poznać ponad 1000 różnych gier, w tym najnowsze pozycje prosto z SPIEL’17 w Essen. Niezdecydowanym pomogą specjaliści – wybiorą grę zgodną z upodobaniami i wytłumaczą jej zasady. Do kupienia będą planszówki w bardzo promocyjnych cenach, a różnego rodzaju turnieje pokażą, co jest Waszą mocną stroną! Dodatkowo do wygrania wiele ciekawych nagród.

Organizatorami WGF są Stowarzyszenie Druga Runda, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Uniwersytet Przyrodniczy. Wstęp wolny.


Autor: Karolina Szachniewicz