Już 1 grudnia 2017 rozpocznie się jeden w największych wrocławskich festiwali muzyki elektronicznej – WROsound Festival. Na trzech scenach zaprezentuje się kilkunastu artystów z Polski i z zagranicy. W tym roku kuratorem imprezy jest Marcin Cichy z grupy Skalpel. Będzie się działo!

To już 9. edycja festiwalu WROsound. Jej kluczem będzie kurator Marcin Cichy, który podczas wydarzenia zaprezentuje materiał ze swojego nowego solowego projektu Meeting by Chance.

– Jeśli tworzysz jakąś muzykę i nie przekazujesz jej dalej, to ciągle robisz to tylko we Wrocławiu. Dla mnie to jest ważne, żeby konfrontując scenę zagraniczną z wrocławską, pokazać, że ta lokalna jest również bardzo silna – mówi Cichy.

  • 1 grudnia zaprezentują się: Meeting by Chance, Lone, Club Alpino, Alex Smoke, Kroki, Żółć
  • 2 grudnia wystąpią: Yeah but no, Normal Bias, Janka, Coals, Long Arm, Addison Groove.

Impreza odbędzie się w Imparcie przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu. Bilety dostępne są w kasie Impartu, w stacjonarnych punktach sprzedaży (Empik, Media Markt, Saturn) oraz na stronach internetowych w cenach: 30 zł (za dzień) i 50 zł (za karnet) w przedsprzedaży, 40 zł i 60 zł w normalnej sprzedaży, 50 zł i 80 zł w czasie trwania imprezy.

 


Autor: Oliwia Rybiałek