Często słyszę: jesteś tym co jesz. Może faktycznie byłoby w tym trochę prawdy, gdybym zamieniła się w pizzę. Niemniej jednak uważam, że trafniejsze jest sformułowanie jesteś tym, co nosisz. Nikt mi nie wmówi, że to, w co się ubiera jest zupełnie przypadkowe. Nie trzeba znać się na modzie, aby wysyłać światu informację o tym co lubimy, jak się czujemy lub gdzie pracujemy.

To wydanie powstało, aby pokazać jak wiele różnych sfer łączy się z modą. Kinga ujmie temat z perspektywy psychologii, czyli powie nam o tym, jak podświadomie prezentując się na co dzień wysyłamy informacje o sobie. Patryk natomiast nakreśli historię ubioru, a Kamila wytłumaczy skąd się wzięła popularność folkloru. Daniel pokaże dlaczego warto chodzić do lumpeksów, a Natalia uświadomi nam, że nie każdy projektant to gej. Będą najbardziej pożądane okładki najlepszego magazynu o modzie, a także pranie – od dwóch różnych stron. Na deser Ada opowie nam o psich ubrankach, a wisienką na torcie będzie wywiad z Jakubem Roskoszem – popularnym blogerem i szafiarzem.

Temat mody jest mi szczególnie bliski. To moja pasja, która przez wiele lat we mnie rosła i sprawiła, że dzisiaj o niej piszę, zajmuję się jej problematyką i nie zamierzam z tego zrezygnować. Moim zamiłowaniem chcę dzielić się ze wszystkimi, bo wiem, że moda tkwi w każdym z nas, tylko nie każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę.


Autor: Pola Janus