Kolejny gość na deskach sceny Vertigo. Tym razem do formatu Improkracja feat. dołączy Kamil Bałuk – autor książki Wszystkie dzieci Louisa.

Absolwent m.in. socjologii i dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, a także Polskiej Szkoły Reportażu. Kilkukrotnie nominowany do Nagrody Newsweeka, a jego teksty można znaleźć w Przekroju, Wysokich Obcasach czy Dużym Formacie. Obecnie pracuje nad zbiorem reportaży opisującym życie współczesnej Holandii. Kamil Bałuk pojawi się, już w najbliższy wtorek, jako gość specjalny teatru improwizacji. Improkracja feat. to format, dzięki któremu sala Vertigo Jazz Club & Restaurat pęka w szwach. Tym razem młody autor reportażu Wszystkie dzieci Louisa stanie się inspiracją do stworzenia niepowtarzalnego spektaklu.

Fragmenty książki o sprawie, która kiedyś wstrząsnęła krajem tulipanów oraz rozmowa z autorem będą elementami kluczowymi dla pomysłowości Improkracji. Jeśli jesteście ciekawi, co odkrył Kamil Bałuk i jak wyglądały jego spotkania z osobami bezpośrednio powiązanymi ze sprawą Louisa, przeczytajcie naszą recenzję oraz pojawcie się w Vertigo. Już we wtorek (05.03.2019) o godzinie 20.00. Bilety do kupienia tutaj.


Autor: Karolina Szachniewicz
Źródła: mat.pras.
Zdjęcia: mat.pras.