Reprezentacja Polski wygrała drugi mecz eliminacji do EURO 2020. Biało-Czerwoni na Stadionie Narodowym pokonali Łotwę 2:0. Aktualnie, z kompletem punktów, są liderami grupy G.

Mimo stwarzanych sytuacji, przez ponad siedemdziesiąt minut Polacy nie byli w stanie pokonać bramkarza Łotwy Pavelsa Steinborsa. Dopiero w 76. minucie Robert Lewandowski umieścił piłkę w bramce po strzale głową. Chwilę później Polacy widocznie się odblokowali i dołożyli drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się Kamil Grosicki.

POLSKA – ŁOTWA 2:0 (0:0)

1:0 – Lewandowski 76′
2:0 – Glik 84′

POLSKA: Szczęsny – Kędziora, Glik, Pazdan, Reca – Grosicki (83 Frankowski), Klich (62 Błaszczykowski), Krychowiak, Zieliński – Piątek (87 Milik), Lewandowski

ŁOTWA: Steinbors – Dubra, Oss, Maksimenko, Laizans – Rakels, Isajevs, Karasausks (85 Tobers), Ikaunieks – Gutkovskis (70 Uldrikis), Savalnieks (79 Gabovs)