Napięcie sięga zenitu. Pytanie, które zadają sobie fani serialu Gra o tron brzmi: „Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie?”. Matka smoków Daenerys Targaryen, pochodzący z Północy Jon Snow, czy może bezlitosna Cersei Lannister? Tego dowiemy się w finałowym ósmym sezonie produkcji HBO. Póki co, twórcy pokazali nowe plakaty.

Już 14 kwietnia dowiemy się, jak potoczą się losy bohaterów z Siedmiu Królestw Westeros. Wtedy to będzie miała miejsce premiera finałowego sezonu serialu Gra o tron produkcji HBO, który okazał się być absolutnym światowym fenomenem. Ekranizacja ta powstała na podstawie sagi autorstwa George’a R. R. Martina.

Twórcy serialu umiejętnie budują napięcie, rosnące wokół jego zakończenia. Na początku grudnia udostępnili teaser, który pokazuje krainę Westeros, gdzie ścierają się dwie siły – lód i ogień. To, że będzie wojna, wiemy już przynajmniej od zakończenia poprzedniego sezonu. Może to Nocny Król ze swoją armią zapanuje nad Siedmioma Królestwami? W zapowiedziach nie wykluczają tego producenci. Pokazali oni bowiem zdjęcia, które ukazują pozostałych jeszcze przy życiu bohaterów zasiadających na Żelaznym Tronie.

Dodatkową atrakcją związaną z finałem Gry o tron jest kolekcja kosmetyków Urban Decay #ForTheThrone, o której pisaliśmy na początku tygodnia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Characters posters are here. #ForTheThrone

Post udostępniony przez gameofthrones (@gameofthrones)


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram