Gdy reszta redakcji jest zajęta przygotowaniami do tegorocznych Juwenaliów/ogląda Eurowizję i podsyła mi co ciekawsze występy, ja oczywiście przeglądam portale i szukam żenady. Miniony tydzień był bardzo obfity w żenujące wpisy i filmiki. Oprócz wspaniałego i bijącego rekordy popularności fanfiction o uprowadzeniu przez Taconafide i niemoralnej propozycji pracy przy konferencji współorganizowanej z pewnym uniwersytetem, znalazłam wspaniały filmik, niejako powrót do przeszłości.

W 2016 roku zespół Virgin, w którym śpiewała Doda, wydał singiel zatytułowany „Miłość na etat”. Piosenka została dość ciepło przyjęta przez fanów grupy i często była puszczana w stacjach radiowych. Dwa lata później wokalistka bierze ślub, który (podobno) ukrywała przed prasą brukową i portalami plotkarskimi. Kilka dni po ceremonii na YouTube ukazuje się video. Popularna piosenkarka pokazuje na nim nie tylko ukrywanego męża, ale także kulisy i cały przebieg swojego dnia ślubu, ceremonii i wesela. Wszystko to przy akompaniamencie nagranej na nowo piosenki „Miłość na etat”. Teledysk zakończono słowami „Z wyrazami miłości dla mojego męża”. Zresztą oceńcie sami.


Jeżeli znaleźliście jakiegoś mema, wpis lub filmik i uważacie, że zasługuje na tytuł żenady, podeślijcie je nam na fanpage. Najlepsze opublikujemy w kolejnej „Żenadzie”. Od następnego tygodnia zmieniamy też formułę cyklu, czekajcie więc na kolejne wydanie.


Autor: Aleksandra Joanna Kowalczyk