Chcieliście kiedyś pojeździć na nartach, ale nie mieliście okazji lub baliście się spróbować? Szwedzka firma Tenson oferuje posadę testera sprzętu narciarskiego. Wymagania? Całkowity brak doświadczenia!

Tenson to producent sprzętu sportowego. Firma ma zamiar testować swoje produkty w trudnych warunkach. Do tego potrzebni są ludzie od zadań specjalnych, czyli testerzy, którzy nie mają wiele wspólnego z jazdą na nartach i sprawdzą wytrzymałość sprzętu, wielokrotnie upadając i ucząc się fachu od podstaw.

Miejsce pracy to przepiękny szwedzki kurort Idre Fjall. Firma zapewnia transport oraz zakwaterowanie. Pracownik musi być dyspozycyjny w godzinach 9-12 oraz 13-16. Wynagrodzenie wynosi 25 euro za godzinę. Można również korzystać z prywatnych lekcji jazdy na nartach oraz darmowego wypożyczania sprzętu. Do Szwecji można zabrać również osobę towarzyszącą. Po zakończeniu pracy, istnieje możliwość zatrzymania testowanych rzeczy.

Żeby mieć szansę na otrzymanie tej posady, wystarczy wypełnić krótki formularz. Aplikanci mają czas do 11 lutego. Spośród wszystkich kandydatów, firma wybierze dwóch zwycięzców.


Autor: Grzegorz Krawczyk
Zdjęcie: Instagram