Po sylwestrowym szaleństwie czas na szaleństwo zakupowe! Zimowe wyprzedaże to idealny moment, by zaoszczędzić pieniądze i uzupełnić swoją garderobę.

Galerie handlowe przeżywają obecnie oblężenie, ponieważ po świętach w większości sklepów rozpoczęły się przeceny. Trwają nadal, a nawet się pogłębiają. Tak się stało w wielu sieciówkach – w sklepach H&M, Stradivarius i Bershka rabaty sięgają do -60%, a w Mohito oraz Mango nawet do -70%. Zara, Pull&Bear oraz Reserved na razie proponują przeceny maksymalnie do -50%.

Nie tylko sieciówki z ubraniami obniżają ceny. Kobiety wiedzą, że każdy outfit idealnie potrafi uzupełnić odpowiednia biżuteria. Dlatego warto się wybrać do Pandory czy Swarovskiego, które to sklepy oferują przeceny do -50%. O krok dalej poszła polska marka W.Kruk ze swoją wyprzedażą zimową sięgającą do -70%. Natomiast Tous ogranicza się jedynie do obniżania cen torebek i akcesoriów o -40%.

Jeśli natomiast ktoś (tak jak ja) nie bardzo odnajduje się na wyprzedażach, ponieważ jest bałagan i chaos, może zrobić zakupy z domu. Bowiem największe sklepy internetowe również oferują obniżki: Answear -70%, Perfumy -70%, Zalando -50%, Eobuwie -40%.

Życzymy udanych zakupów 🙂


Autor:Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: www.pxhere.com