Impel Wrocław przegrał na wyjeździe kolejne spotkanie w tym roku. W 8. kolejce Ligii Siatkówki Kobiet rywalem wrocławianek był Polski Cukier Muszynianka Muszyna, z którym stracie zakończyło się 1:3.

Początek pierwszego seta był bardzo wyrównany. Obie drużyny spotkanie w Muszynie rozpoczęły skoncentrowane. Dopiero w drugiej części pierwszego seta Muszynianki zagrały skuteczniej i wyszyły na trzypunktowe prowadzenie (19:16). W końcówce pierwszego seta Impel starał się odrabiać starty, ale ostatecznie to gospodynie zakończyły go zwycięsko (25:21).

Do drugiego seta o wiele pewniej przystąpiły zawodniczki Polskiego Cukru. Budowały swoją przewagę stopniowo (12:5). Później Impelki były już bezradne, a miejscowe swobodnie kontrolowały przebieg gry (19:9). Próbując bronić się w końcówce seta wrocławianki odrobiły straty serią pięciu punktów (14:19). Jednak Muszynianki nie dały odebrać sobie zwycięstwa w tym secie wygrywając 25:18.

Trzeci set był setem przełamania dla Impela, choć początkowo to miejscowe utrzymywały kilku punktowe prowadzenie (7:4). W środku seta Impelki odrobiły straty i wyszły na prowadzenie przy zagrywce Natalii Murek (12:10). Później gra toczyła się punkt za punkt, ale tym razem w końcówce lepsze okazały się wrocławianki, wygrały 25:19.

Czwarty set znów zaczął się bardzo zacięcie  (7:7). Ale to Impelki w połowie seta zyskały przewagę i utrzymywała ją aż do końcówki (20:16). Muszynianki nie odpuszczały, odrabiały straty i w końcówce dogoniły przyjezdne (24:24). Wygrały czwartego seta 28:26, a całe spotkanie 3:1.

Impel Wrocław – Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1:3 (21:25, 18:25, 25:19, 26:28)

Impel Wrocław: Valerie Nichol, Natalia Murek, Tamara Gałucha, Maria Stenzel, Ilona Gierak, Iga Chojnacka

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Roksana Brzóska, Małgorzata Śmieszek, Aleksandra Wójcik, Patryca Falkus, Danica Radenković, Dorota Medyńska