Do wrocławskiej Renomy, znanej z pięknego pod względem architektonicznym budynku oraz luksusowych marek, powraca włoska firma odzieżowa Liu Jo, a także sklep multibrandowy Dante z ubraniami od największych projektantów.

Oba butiki otworzą się wiosną w centrum handlowym przy ul. Świdnickiej. Liu Jo zajmie tam powierzchnię o wielkości około 120 metrów kwadratowych, natomiast na salon Dante wynajęto ponad 230 metrów kwadratowych. W ofercie tego drugiego klienci znajdą perełki od największych światowych projektantów, takich jak: Alexander McQueen, Robetro Cavalli, czy Isabel Marant. Ten multibrandowy sklep to prawdziwa gratka dla fanów high fashion (i z zasobnym portfelem). Renoma to idealne miejsce, by otworzyć we Wrocławiu takie punkty, ponieważ większość tamtejszych butików to marki z wyższej półki, typu: Tommy Hilfinger, La Mania lub Max Mara Weekend.

Polski rynek handlowy jest w bardzo dobrej kondycji, co sprzyja rozwojowi marek premium, które coraz częściej decydują się na ekspansję właśnie w Polsce. Warunkiem jest jednak dostępność wysokiej jakości przestrzeni handlowych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Renoma jest w tym przypadku naturalnym wyborem, przyciągając wspaniałą architekturą oraz bogatą ofertą handlowo-kulturalną. Ważnym argumentem jest także marka Wrocławia jako jednej z najważniejszych destynacji turystycznych i biznesowych w Polsce – opowiada Anna Merta, Senior Leasing Manager w Globalworth Poland, który w swoim porfelu oprócz Renomy posiada także warszawską Halę Koszyki oraz katowicki Supersam.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram