Netflix po raz kolejny zaskakuje. Nie tak dawno w sieci pojawił się zwiastun serialu Stranger Things 3, który swoją premierę będzie miał 1 lipca. Jak się okazuje niedługo potem opublikowana zostanie trzecia odsłona uwielbianego przez miliony Domu z papieru. Czy powtórzy sukces poprzednich sezonów?

Dom z papieru to serial Netfliksa, który swoją premierę miał w 2017 roku i stał się światowym hitem.  Opowiada o precyzyjnie przygotowanym napadzie na hiszpańską mennicę narodową, na który zdecydowało się osiem osób pod okiem tzw. Profesora – mózgu całej operacji. Z zapartym tchem śledziliśmy poczynania złodziei i policji, czekając, jak rozstrzygnie się akcja.

Ciao Bella

Teraz przestępcy powracają (co prawda w trochę zmienionym składzie). Po udanym napadzie i ucieczce bohaterowie znaleźli azyl na jednej z azjatyckich wysp. Jednak czy nikt ich tam nie dosięgnie? Tego dowiemy się już 19 lipca 2019 roku, kiedy na platformę trafi trzeci sezon serialu. Wtedy ich wakacje się skończą. Na ekranie zobaczymy ponownie zakochane pary: Profesora (Alvaro Morte) i Raquel (Itziar Ituno), Tokio (Ursula Corbero) i Rio (Miguel Herran) oraz Denvera (Jaime Lorente), Monicę (Esther Acebo) i jej dziecko. Pojawią się także Nairobi (Alba Flores) i Helsinki (Darko Peric).

Choć Dom z papieru mógł swobodnie mieć swój koniec na drugim sezonie, to nie ma się co dziwić, że producenci chcą przedłużyć swój sukces. Będąc sceptycznie nastawiona do jakiejkolwiek kontynuacji, to po zobaczeniu zwiastuna jestem podekscytowana. Obejrzyjcie sami!


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram