porady zwiazkowe

3 porady na to, kiedy przestawić kobietę swoim rodzicom?

Gdy związek wchodzi w poważny etap i już zdecydujecie się na to, by z sobą być, musi nadejść etap przedstawienia swojej partnerki naszym rodzicom. Przede wszystkim trzeba wspierać w tym naszą ukochaną, bo takie poznanie zawsze wiąże się ze stresem. W naszym artykule przedstawimy Ci 3 rady na to, kiedy przedstawić kobietę naszym staruszkom.

Miejcie za sobą kilka spotkań!

Pokazanie naszym rodzicom kobiety, to [b]poważna sprawa[/b]. Radzimy Ci, żebyście mieli za sobą kilka spotkań i byli pewni swoich uczuć. Rodzice z pewnością ucieszą się z tego, że masz kobietę, z którą układasz sobie życie, jednak [b]nie przedstawiaj im każdej kobiety[/b], z którą się spotykasz, bo to po prostu nie ma sensu. Wyjdziesz w oczach rodziny na desperata i kolejne kobiety już nie będą widziane w oczach rodziców jako „ta jedyna”, ale jako kolejne [b]zaspokajanie[/b]Twojego ego.

Wasze wspólne randki mają wam pokazać czy jesteście do siebie [b]dopasowani[/b], czy macie wspólne zainteresowania, czy patrzycie na życie przez pryzmat tych samych poglądów. Nie ma sensu przedstawiania dziewczyny, co do której nie jesteście pewni, bądź zakładacie, że [i]może coś z tego będzie[/i], albo i nawet jesteś przekonany, że nie stworzycie pary.

Pamiętaj, żeby taką propozycję swojej kobiecie przedstawić wcześniej i nie wrzucać jej na minę – na pewno będzie chciała się dobrze przygotować, by zaimponować Twoim rodzicom.

Bądź tego pewny!

Za wszystkie Twoje decyzje, które podejmujesz bierzesz odpowiedzialność. Miejcie za sobą przynajmniej te [b]5,6 randek[/b], postaraj się o wybadanie gruntu, czy ona w ogóle [b]CHCE[/b] poznać Twoich rodziców i liczy na to, że masz wobec niej poważne zamiary. Musisz być pewnym swoich decyzji, bo zaproszenie kobiety do rodzinnego domu nie może dotyczyć pierwszej lepszej.

Nie ma sensu przyprowadzać do domu kobiety, która nie będzie Twoją kobietą, ale liczysz na to, że takim gestem ją do siebie przekonasz. Po pierwsze, jeżeli ona nie czuje niczego do Ciebie, to po prostu nie zgodzi się na taką wizytę oraz jednocześnie ją do siebie zniechęcisz.

Masz być dla niej [b]oparciem[/b] w tym niełatwym dla niej momencie, bo sytuacja stresogenna, ale przede wszystkim sam musisz czuć, że to jest [b]odpowiedni moment[/b] na takie spotkania.

Nie naciskaj na siłę!

Nie bądź nachalnym gościem, który już na 1 randce chciałby się [b]pochwalić[/b] przed swoimi rodzicami swoją „zdobyczą”. Absolutnie jej tak nie traktuj, bo po prostu Ci ucieknie. Do 5 spotkania w ogóle [b]nie powinno być takiego tematu jak przedstawienie kobiety rodzicom[/b], bądź też nawet sam nie powinieneś być gościem w jej rodzinnym domu.

Pamiętaj, że kobiety z natury są [b]mniej pewne siebie[/b] i potrafią przeżywać pewne wydarzenia przez kilka. Dla nich poznanie Twoich rodziców wiąże się nie tylko z rozmową, ale również z odpowiednim ubiorem, jak i zachowaniem. Gdy będzie Cię wypytywać o to, jacy oni są, to potraktuj to jaką [b]pierwsza oznakę[/b]; dobrą opcją jest odpowiedzenie na takie pytanie „wpadnij w X dzień, sama się przekonasz”. Kobiety dbają o [b]każdy detal[/b] i zapewne będzie chciała się odpowiednio ubrać, jak i niewykluczone, że będzie chciała kupić drobny prezent, by wkupić się w ich łaski.

Propozycja spotkania musi wyjść [b]naturalnie[/b] i z pewnością ona też ma świadomość tego, że kiedyś musi poznać Twoich rodzicieli, ale gwałtowny nacisk spowoduje, że jej zainteresowanie do Ciebie spadnie poprzez [b]nakładanie presji[/b]. Pewni siebie mężczyźni takich rzeczy po prostu nie robią.

Gdy już taka propozycja pada, pamiętaj o tym, żeby nie straszyć kobiety swoimi rodzicami, postaraj się też z nimi porozmawiać, by nie poruszali tematów, które mogą na samym początku sprawić, że poczuje się nieswojo. Jeżeli Twoi rodzice będą przesadzać pytaniami o ślub, to nie dość, że poczuje się skrępowana, to w dodatku może zwątpić w Ciebie myśląc „skoro oni są tacy, to on zapewne też”. Brzmi to dziwnie, ale jest to jak najbardziej logiczne rozumowanie i życzymy Ci odpowiedniego doboru partnerki.

Dodaj komentarz