bateria wannowo przysznicowa

Czym charakteryzuje się bateria wannowa prysznicowa?

Bateria wannowa prysznicowa nadal jest bardzo często wybieraną armaturą. Dlaczego jednak tak się dzieje i jakie są atuty takiego rozwiązania?

Bateria wannowa prysznicowa – uniwersalny wybór do twojej łazienki

Wykańczając naszą nową łazienkę, konieczne jest zwrócenie uwagi na wiele kwestii. Każda łazienka bowiem będzie posiadać inną charakterystykę w zależności od tego, na czym nam tak naprawdę najbardziej zależy. Niektórzy chociażby będą woleli mimo wszystko postawić na klasyczną wannę, inni zaś kompletnie od tego typu pomysłu odchodzą, wybierając klasyczny prysznic, niekiedy z wieloma ciekawymi udogodnieniami. Istnieje jednak wcale nie tak mała grupa osób, które próbują połączyć obie te kwestie i sprawić, że wanna będzie zarazem prysznicem. Oczywiście jednak wymaga to dobrania właściwej armatury. Bateria wannowa prysznicowa rozwiązuje jednak ten problem całkowicie. Jest najważniejszym atutem, na który najczęściej zwraca się oczywiście uwagę, jest uniwersalność. W zależności od tego, w jaki sposób chcemy wziąć kąpiel, możemy skorzystać albo z klasycznego ujścia do napełniania wanny, albo z węża ze słuchawką, co pozwoli nam na wzięcie prysznica. Dodatkowo bardzo często takie baterie są powiązane z większym systemem prysznicowym, co pozwala na cieszenie się prysznicem zupełnie jak w pełnoprawnej kabinie!

Inne zalety baterii wannowych prysznicowych

Mówiąc o bateriach wannowych prysznicowych od razu wspomina się o wszechstronności takiego rozwiązania, lecz nie możemy nie wspomnieć o innych zaletach płynących właśnie z takiego, a nie innego wyboru. Przede wszystkim montaż takiej baterii jest naprawdę prosty, choć oczywiście mimo wszystko warto jest postawić na pomoc specjalistów. Nie możemy również zapominać o tym, że taką oto baterię możemy z łatwością połączyć z innymi, ciekawymi zabiegami designerskimi, takimi jak chociażby odpływ liniowy niski. Otrzymujemy tym samym sporą dowolność w projektowaniu reszty naszej łazienki – nie jesteśmy w tym aspekcie w niczym ograniczani!

Dodaj komentarz