spodnie meskie

Joggery męskie moro – 5 udanych stylizacji

Czym są joggery? To pytanie wydaje się nie potrzebować odpowiedzi, są jednak ludzie, którzy mogą się spotykać z tym rodzajem odzieży po raz pierwszy. Tym większe będzie ich zaskoczenie, gdy dowiedzą się, że joggery męskie to nieco odmieniona forma spodni dresowych. Dresowe joggery zdobywają coraz większą popularność. Jak je nosić, aby stylizacja była nie tylko udana, ale również efektowna, efektywna i wygodna? Oto pięć interesujących propozycji, w których główną rolę gra jogger moro!

Joggery moro: stylizacja w pełni casualowa

Czarne joggery męskie mogą pasować niemalże do wszystkiego, jeśli tylko się wie, w jaki sposób łączyć je na przykład z marynarką, jednak joggery moro to nieco inny rodzaj spodni. Ze względu na swoją kolorystykę świetnie łączą się z przeróżnymi bluzami (z kapturem lub bez), koszulami flanelowymi, a także – a może przede wszystkim – z ciężkimi butami potocznie zwanymi glanami. To oczywiście nie oznacza, że nie można nosić do nich białych butów sportowych, jednak w połączeniu z glanami robią niesamowite wrażenie.

Złamanie konwencji: joggery moro i dużo kolorów

Dla wszystkich tych, którzy nie boją się eksperymentowania, joggery moro idealnie sprawdzą się w nieco bardziej kolorowych stylizacjach. Koszula w kwiaty i joggery moro, a do tego japonki? Dziwne połączenie? Być może, ale nic tak nie zwraca na siebie uwagi, jak duży kontrast. To propozycja tylko dla odważnych!

 Joggery moro i T-shirt

Joggery męskie w barwach moro to idealny partner wszelkiego rodzaju T-shirtów. Zwykłe białe koszulki, czarne, czerwone, kolorowe, jednolite albo w pasy czy też z napisami lub grafiką: wszystkie idealnie komponują się ze wzorem na męskich joggerach typu moro.

 Joggery moro a styl biegacza

Nie da się ukryć, że spodnie typu jogger zaprojektowane zostały również z myślą o tych wszystkich, którzy lubią biegać. Czy ubiór podczas biegania ma znaczenie? Dla wielu osób ogromne! Sportowe buty, joggery męskie i odpowiedni strój okrywający górną cześć ciała (T-shirt bądź przewiewna bluza, kurtka, w zależności od warunków atmosferycznych) to idealna stylizacja na trasę miejską czy leśną.

Uniwersalność joggerów, czyli tworzenie własnych stylizacji

Joggery męskie są niezwykle uniwersalnym przedmiotem w garderobie. Każdy mężczyzna powinien mieć w niej przynajmniej jedną parę. To spodnie, z którymi można zrobić naprawdę wiele, dlatego tworzenie własnych, autorskich stylizacji zawsze jest mile widziane. Wystarczy użyć swojej wyobraźni, by stworzyć stylizację oryginalną, uniwersalną, zwracającą na siebie uwagę lub bardzo stonowaną. Więcej na ten temat w artykule na tygodnikkrag.pl.

Joggery moro natomiast są same z siebie bardzo oryginalne, dlatego polecany są w stylizacjach nieco bardziej wyszukanych bądź zorientowanych na osiągnięcie efektu „militarnego”, efektu dużego kontrastu lub po prostu efektu maskującego (wystarczy wejść w takich spodniach do lasu, a zobaczy się różnicę).

Tworząc stylizację, warto jednak pamiętać, że ostatecznie joggery należą do typu spodni wygodnych, casualowych, mniej formalnych i służących bardziej jako spodnie codzienne niż wyjściowe. Co nie oznacza, że nie stworzymy z ich pomocą stylu wyrafinowanego. Wystarczy próbować, czerpać inspiracje z tego artykułu i z życia, a wszystko będzie wyglądać tak, jak powinno, czyli pięknie!

Dodaj komentarz