promocja na pralke

Kup pralkę lub pralko-suszarkę Samsung i odbierz zwrot aż do 600 zł

Jesień to dobry moment, aby zdecydować się na zakup urządzeń AGD. Od 24 września trwa wyjątkowa promocja Samsung, dzięki której kupując wybraną pralkę lub pralko-suszarkę, nie tylko zyskasz niezastąpioną pomoc w codziennych obowiązkach, ale także otrzymasz zwrot na konto aż do 600 zł. Sprawdź też inne dostępne promocje i urządź dom z Samsung.

Pralka to jeden z podstawowych sprzętów domowych, z jakich korzystamy na co dzień. Wybierając urządzenie należy zwrócić uwagę, aby było wyposażone w nowoczesne technologie, które sprawią, że pranie będzie przebiegało szybciej i wygodniej, a ubrania zyskają higieniczną czystość. Poznaj unikalne technologie i rozwiązania zastosowane w pralkach Samsung: QuickDrive™, AddWash™ oraz EcoBubble™.

Czas prania krótszy nawet o połowę

Białe, czarne, kolorowe jasne, kolorowe ciemne to dopiero początek listy z rodzajami prania. Aby to wszystko wyprać potrzebujemy co najmniej jednego dnia. Innowacyjne pralki Samsung z linii QuickDrive™, dzięki specjalnej konstrukcji bębna Q-Drum, pozwalają skrócić czas prania nawet o połowę* z zachowaniem pełnej skuteczności, co za tym idzie wykonać tę samą ilość prań w czasie dwa razy krótszym. Jak to działa? Główny bęben oraz tylna płyta obracają się niezależnie od siebie sprawiając, że ubrania poruszają się nie tylko w górę i w dół, ale również do tyłu i do przodu, co wpływa na szybkość usuwania plam. Dodatkowo bezszczotkowy silnik Digital Inverter zadba o cichą i wydajną pracę urządzenia.

Dodawaj rzeczy na każdym etapie prania

Pranie już się zaczęło, a Ty znajdujesz zapomnianą koszulę lub skarpetkę? Zdarzyło się to chyba każdemu z nas.  Zamiast czekać na zakończenie cyklu prania, możesz dodać ubrania w jego trakcie** korzystając z dodatkowych drzwi AddWash™ w pralkach Samsung. To rozwiązanie czyni sprzęt niezwykle wygodnym i praktycznym w codziennym użytkowaniu. To także doskonałe rozwiązanie, aby dobrze wypłukać i odwirować rzeczy wyprane ręcznie. AddWash™, podobnie jak QuickDrive™ sprawi, że domowe obowiązki będą wygodniejsze i zajmą mniej czasu.

Energooszczędne i skutecznie pranie w niskiej temperaturze

 Często producenci ubrań zalecają pranie w pralce w maksymalnie 40 stopniach. W tak niskiej temperaturze usunięcie niektórych zabrudzeń może okazać się dla nas sporym wyzwaniem. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom nie musimy ryzykować zniszczeniem naszych ulubionych elementów garderoby, ani godzić się na wysokie zużycie energii spowodowane praniem w wysokiej temperaturze. Z pomocą przychodzi technologia EcoBubble™ zastosowana w pralkach Samsung. Generator piany łączy detergent, powietrze i wodę, jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania. Wszystkie te składniki razem tworzą aktywną pianę, która wnika głęboko w tkaninę skutecznie usuwając z niej zanieczyszczenia już w 30 stopniach. Co więcej, EcoBubble™ to technologia, która pozwala przedłużyć życie ulubionych ubrań, które nawet po wielu praniach zachowują swój pierwotny kształt i perfekcyjny kolor.

Urządzaj i oszczędzaj – sprawdź trwające promocje!

Jeżeli zależy nam, aby pralka doskonale spełniała swoje zadanie, a przy tym ułatwiała wykonywanie codziennych obowiązków, warto skorzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej przez firmę Samsung. Decydując się na zakup pralki lub pralko-suszarki możemy uzyskać zwrot na konto w wysokości aż do 600 zł. To nie wszystko! Teraz możesz wyposażyć swoją łazienkę, kuchnię i salon w innowacyjne urządzenia AGD i RTV korzystając z atrakcyjnych promocji Samsung. Od 1 września promocją objęte zostały produkty kuchenne do zabudowy – w tym piekarnik Dual Cook Flex – oraz telewizory QLED. Decydując się na zakup piekarnika, trzech urządzeń do zabudowy i telewizora Samsung, możemy otrzymać nawet 1500 zł zwrotu. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą kompleksowo wyposażyć mieszkania w funkcjonalne i nowoczesne urządzenia Samsung i otrzymać zwrot aż do 2100 zł korzystając z obu promocji.

Jak otrzymać zwrot za zakup pralki aż do 600 zł?

Wystarczy dokonać zakupu wybranej pralki lub pralko-suszarki Samsung w terminie promocji. Następnie wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl, nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji, oraz napisać opinię o produkcie. Promocja trwa od 24.09 do 15.11.2020 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

Dodaj komentarz