pilka nozna

Mistrzostwa Europy z GO Sport – klimat Euro na własnej murawie

Euro to jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych sportowych wydarzeń roku. Przed telewizorami zasiądą nie tylko zagorzali fani piłki nożnej, ale również Ci, którzy lubią wspierać rozgrywki polskiej reprezentacji, traktując mecze Euro jako sposób na świetną rozrywkę – w końcu gorących emocji na pewno nie zabraknie. Czy w tym roku pobijemy rekord oglądalności z Euro 2016, kiedy to aż 16mln Polaków śledziło ćwierćfinałowy mecz z Portugalią? 

Euro 2020 to świetna okazja do organizacji rozgrywek piłkarskich wśród przyjaciół i znajomych, dlatego GO Sport zachęca, aby oprócz kibicowania, samemu ruszyć na boisko, próbując swoich sił na murawie. Dzięki replice piłki meczowej oraz koszulki, które teraz dostępne są w promocyjnych cenach, można poczuć się jak członek Reprezentacji Polski!

Koszulka Polska Home/Away marki Nike wykonana jest z przewiewnego materiału pozyskanego z recyclingu, wykorzystującego technologię Nike Dry-FIT, która chroni skórę przed wilgocią, zapewniając komfort i ochłodę zarówno na boisku, jak i trybunach.

Model bluzeczki dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych

Aby w pełni poczuć piłkarską atmosferę Mistrzostw Europy, oprócz koszulki do kompletu można dołączyć replikę piłki meczowej, która otrzymała nazwę Uniforia. Przy tej okazji warto wspomnieć, że nadawanie nazw piłkom meczowym największych imprez świata piłki nożnej to już pewna tradycja. Podczas organizowanego przez Francję Euro 2016, grano Beau Jeu, co w języku francuskim oznacza piękną grę. Z kolei tegoroczny neologizm łączy w sobie słowa „unity” i „euphoria”, które mają oddawać klimat tegorocznych rozgrywek o miano najlepszej reprezentacji w Europie. Uniforia marki Adidas to bezszwowy model w uniwersalnym rozmiarze 5, który idealnie nadaje się do gry na niższym poziomie zaawansowania.

Wszystkie produkty, które przybliżą gorącą atmosferę Euro 2020 dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym GO Sport.

Dodaj komentarz