moc usmiechu

Pokaż moc uśmiechu i #make5smiles

Rok 2020 powoli dobiega końca. Z tej okazji zapraszamy wszystkich, by dołączyli do ponad 9 milionów[1] pacjentów Invisalign Systems i wspólnie dzielili się uśmiechem – uniwersalnym sposobem na wyrażanie nadziei, radości i wdzięczności wobec najbliższych.

Od początku pandemii ludzie na całym świecie okazują sobie wsparcie na wiele niesamowitych sposobów. Poświęcają znacznie więcej czasu na dbanie o rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, a nawet nieznajomych. Poprzez wiele życzliwych gestów pokazują, że warto się jednoczyć.

Mijający rok okazał się dość trudny, dlatego pacjenci Invisalign będą mieli okazję nieco umilić sobie jego końcówkę i podzielić się wdzięcznością i radością. Dzięki instagramowym filtrom, będą mogli podziękować bliskim za wszystkie chwile, które wywołały na ich twarzach uśmiech.

Filtr zawiera pięć radosnych motywów, które wybierze na podstawie uśmiechu użytkownika.

Na ekranie wyświetlą się dopasowane roześmiane emoji

Filtr jest prosty I łatwy w obsłudze. Zespół Invisalign chce zachęcić użytkowników Instagrama, by wyrażali swoją wdzięczność i podziw wobec bliskich ze wszystkich zakątków świata:

  • Wyszukaj „Make 5 smiles” w filtrach na Instagramie
  • Zapisz filtr w aparacie
  • Zastosuj filtr i uśmiechnij się do aparatu, by odblokować emoji
  • Zrób selfie lub nagraj story, w którym podziękujesz bliskiej osobie i zachęcisz do tego swoich obserwujących.

Zachęcamy użytkowników, by podziękowali wszystkim, którzy wywołują uśmiech na ich twarzach, zawsze są z nimi i nigdy nie odmawiają pomocy. Pokażmy prawdziwą moc uśmiechu – podzielmy się radością i wyraźmy wdzięczność przed nadchodzącym nowym rokiem.

Dodaj komentarz