wystawa albania

Wystawa „Albania – architektura i krajobraz” Jerzego Wyrębskiego w CH Osowa

Gdańskie Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wystawę gdańskiego fotografa, Jerzego Wyrębskiego „Albania – architektura i krajobraz”. Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających od 30.11. 2020 r. do 31.01.2021 r. w godzinach otwarcia Centrum.

Ekspozycja dostępna w przestrzeni galerii jest zapisem wspomnień z podróży artysty do Albanii – kraju znanego z rozległych górskich krajobrazów, jezior i unikatowej architektury, która urzekłaby niejednego miłośnika dalekich wypraw. Wielkoformatowe zdjęcia będzie można obejrzeć od 30 listopada. Fotografie mają zachęcić widza do odkrycia piękna niezwykle barwnego bałkańskiego kraju. Prace ukazują hipnotyzujące plaże oraz dziką albańską przyrodę, która staje się tłem dla tamtejszej architektury, noszącej ślady cywilizacji sięgające czasów starożytnych Rzymian i Greków.

W czasie wystawy personel centrum prosi o zachowanie zasad bezpieczeństwa

Chętnych do odwiedzenia wystawy w CH Osowa prosi się o zachowanie dystansu, noszenie osłony na usta i nos oraz korzystania z płynu do dezynfekcji rąk, który będzie dostępny w wyznaczonych dozownikach na terenie obiektu. Obsługa galerii zapewnia maksymalną czystość dla wszystkich odwiedzających centrum i wystawę.

Czas trwania wystawy: 30.11.2020 r. – 31.01.2021 r.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach otwarcia CH Osowa.

Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz