wymowa

Język angielski z nativem – Kluczowe zalety

O współpracy z native speakerami wspomina się współcześnie wiele, a zajęcia prowadzone przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym są niebywale popularne. Angielski z angielskim native speakerem, pod okiem oddanego dydaktyka, może dostarczyć uczniom wyjątkowe korzyści. Oto największe benefity nauki języka angielskiego z angielskim native speakerem.

Native uczy interesujących faktów

Konwersacje na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań może okazać się ewidentnie prostszą, a w dodatku bardziej przyjemną drogą do edukacji językowej. Ponadto nauka angielskiego staje się o wiele prostsza, kiedy okazuje się, że Twój lektor jest interesującym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych tematów.

Konwersacje z native speakerem to precyzyjna wymowa

Dziś trudno ustalić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już około kilkaset. Jeżeli oszałamia Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native’a z Stanów Zjednoczonych. Jeśli Twoim celem jest szlifowanie brytyjskiej wymowy, postaw na native speakerów  urodzonych na Wyspacg Brytyjskich.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

Jeżeli kurs prowadzi polski nauczyciel, chęć mówienia do niego w ojczystym języku jest ogromna. Nauka angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i motywacją, co błyskawicznie zaczyna przynosić pozytywne efekty. Dobry native speaker wie, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Z nativem osiągasz pewność siebie w mówieniu

Ucząc się angielskiego przez kontakt z native speakerem (np. w czasie kursu angielskiego online w TalkBack) nieustannie urozmaicasz swój język. Prowadząc rozmowę z nativem ćwiczysz swoje umiejętności w prawdziwej rozmowie..

Konwersacje z native speakerem to styczność z realnym językiem

Im bardziej autentyczny jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego.  Konwersacje z nativem to forma nauki, w której prowokujesz realną sytuację konwersacji i możesz na bieżąco naprawiać błędy.

Dodaj komentarz