gadzety firmowe

Praktyczny gadżet firmowy idealny na zimę – kubki termiczne z grawerem!

Zima to czas, gdy firmy zamawiające gadżety reklamowe decydują się na produkty wpisujące się właśnie w tę porę roku. Wtedy popularne są między innymi kalendarze, dekoracje bożonarodzeniowe, ciepłe czapki, ale również kubki termiczne, które pozwalają na zachowanie temperatury gorących napojów. Zobacz, jak je zamówić!

Dlaczego warto zamówić kubki termiczne z grawerem?

Kubki uznawane są w branży marketingowej za uniwersalny gadżet. Podobnie jest w przypadku kubków termicznych wyposażonych w grawerunek.

Kubki termiczne są rodzajem praktycznych upominków, które dzięki specjalnej budowie pozwalają na zachowanie oryginalnej temperatury napoju na dłużej. Odpowiada za to podwójna budowa ścianek takich kubków. Wobec tego wlane do nich ciepłe albo zimne napoje nie tracą wtedy swojej temperatury tak szybko, jak w zwykłym kubku.

Ze względu na tak praktyczne zastosowanie kubki termiczne z grawerem – https://oznakowane.com/oferta/do-zywnosci-i-napojow/kubki-termiczne szybko stały się popularne wśród firm, które wykorzystują je jako upominki reklamowe dla swoich klientów, kontrahentów oraz przekazywane są też pracownikom.

W jakiej firmie sprawdzą się kubki termiczne z grawerem?

Podarunki jak kubki termiczne z grawerem mają w rzeczywistości uniwersalne zastosowanie i mogą być one wybrane przez każdą firmę. Niezależnie od tego, jaką działalnością się ona zajmuje, jaką ma grupę docelową, kubki termiczne mogą być dobrym zakupem.

Takie kubki często są wybierane zwłaszcza w okresie zimowym, ponieważ wtedy używane są częściej niż o innych porach roku. W kubku można wtedy przechowywać gorącą herbatę lub kawę, na przykład na czas dojazdu do pracy, podczas spacerów, wycieczek.

Jakie kubki termiczne oferują producenci?

Gdy chcemy zdecydować się na kubki termiczne z grawerem, trzeba uwzględnić wtedy dostępne u producentów modele. Jakie z nich kupić jako upominki reklamowe?

Najczęściej wybierane są dwa rodzaje kubków, a dokładnie kubki bez uchwytów, z gumową otoczką dla wygodnego trzymania, a także kubki termiczne z grawerem z uchwytami, które pozwalają na trzymanie ich jak zwykłe kubki.

Wybierając tego typu gadżety, warto zwrócić uwagę na to, jaką mają one jakość i czy będą mogły zapewnić pełną szczelność. Niskiej jakości kubek będzie tylko negatywnie świadczyć o formie, która umieściła na nim swoje logo.

Gdzie sprzedawane są kubki termiczne z grawerem?

Gadżety jak kubki termiczne z grawerem są obecnie oferowane w wielu firmach zajmujących się produkcją upominków znakowanych, logowanych. Warto porównać propozycje online i sprawdzić, gdzie można kupić estetyczne i trwałe kubki w niskiej cenie.

Zamówienia na kubki można też wygodnie składać w internecie. Do producenta trzeba wtedy dostarczyć projekt graficzny i uzgodnić z nim szczegóły realizacji usługi.

Dodaj komentarz