Kilka słów o bransoletkach męskich z grawerem

Bransoletki męskie z grawerem uważane są za biżuterię wyjątkową. Łączą one w sobie atrakcyjną estetykę i unikalną treść. Możliwość wygrawerowania dowolnego napisu sprawia, że biżuteria wydaje się bardziej nasza. W efekcie wielu mężczyzn przywiązuje się do swoich bransoletek i nosi je codziennie. Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup bransoletki z powierzchnią do grawerowania? Czy tego typu ozdoba sprawdzi się jako prezent?

Bransoletki z grawerem, które nosimy o każdej porze roku

Stylowe i wygodne bransoletki na sznurku z grawerem należą do biżuterii, która nie wychodzi z mody od wielu sezonów. Warto nosić je również w sezonie zimowym (klasyczna bransoletka z grawerem pasuje do praktycznie każdej zimowej stylizacji). W tym momencie wybór bransoletek jest tak duży, że niezależnie od naszych upodobań z pewnością znajdziemy dodatek najbardziej odpowiedni dla siebie. Bardzo efektownie i nowocześnie prezentują się bransoletki z grawerem wykonane w całości ze stali szlachetnej. Eleganckie i przyjemne w dotyku są bransoletki wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej i stali nierdzewnej. Znajdziemy bransoletki pojedyncze, a także ozdobne (często kilkuwarstwowe).

Jeżeli jesteśmy zwolennikami minimalistycznego stylu – na pewno znajdziemy biżuterię pasującą do naszych prostych stylizacji. W przypadku, gdy z minimalizmem nam nie po drodze – mamy duży wybór bardzo ozdobnych bransoletek z grawerem (na przykład modele łączące skórę naturalną, stal szlachetną i kamienie naturalne).

Wiele bransoletek z grawerem posiada wygodne stalowe zapięcie, które pozwala na ich łatwe zakładanie i zdejmowanie.

Komu pasują męskie bransoletki z grawerem?

Uniwersalne i ponadczasowe bransoletki z grawerem pasują każdemu mężczyźnie niezależnie od tego ile ma lat i jak lubi się ubierać. Tego typu biżuterię możemy zakładać nawet do pracy, w której obowiązuje ścisły dress code.

Jako, że bransoletki z grawerem występują w różnych kolorach i bywają bardzo ozdobne, warto zastanowić się, która biżuteria będzie pasowała do większości naszych stylizacji. Jeżeli ubieramy się na co dzień bardzo elegancko, raczej zrezygnujmy z grubej, bogato zdobionej bransolety. Nie najlepszym pomysłem są wówczas także bransolety sznurkowe (pasują one raczej do sportowych i codziennych outfitów).

Jaki napis wygrawerować?

Nie ma żadnych reguł jeżeli chodzi o treść graweru na biżuterii. Jeżeli zdecydowaliśmy się na bransoletę posiadającą dużą powierzchnię do grawerowania, możemy wybrać napis dłuższy lub większy. W przypadku małej blaszki musimy się nieco ograniczyć (ewentualnie zmniejszyć czcionkę). Wielu mężczyzn zleca wygrawerowanie imion partnerki lub dzieci (miłośnicy zwierząt mogą zapragnąć nosić biżuterię z imionami swoich pupili). Innym pomysłem są cytaty, motta, hasła motywacyjne (jednocześnie należy wybierać takie, które nie są zbyt długie).

Czy bransoletka męska z grawerem to doby pomysł na prezent?

Bransoletka męska z powierzchnią do grawerowania wydaje się znakomitym upominkiem, pod warunkiem, że podarujemy ją komuś bliskiemu (bratu, partnerowi, tacie, dziadkowi, synowi). W przypadku osób, które nie są nam bardzo bliskie możemy mieć problem z wymyśleniem treści graweru. Mężczyzna, który otrzyma taką bransoletę może nie chcieć nosić biżuterii z dedykacją od osoby, z którą nie ma bliskich relacji. Pamiętajmy, żeby przed zakupem upewnić się czy kupujemy biżuterię we właściwym rozmiarze (nie może być ona za duża, ani zbyt mała). Jeżeli chodzi o kolorystykę – dobrze jest postawić na taką, którą preferuje mężczyzna, któremu chcemy zrobić prezent.

Dodaj komentarz